Fotbal rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fener'in bombası Hazard mı?

Fener'in bombası Hazard mı? Empty Fener'in bombası Hazard mı?

Mesaj  Cm Punk Paz Haz. 19, 2011 8:20 am

Başkan Yıldırım geçen sezon bonservisine 19 milyon euro verdi. Lille satmadı. İdari Menajer Hasan Çetinkaya, 'Hazard çok beğendiğimiz bir yetenek' dedi...

BAHADIR ÇOKİŞLER
Fenerbahçe kulislerinde önümüzdeki haftayla ilgili yüksek beklentiler var. sarı-lacivertlilerin büyük bir transfer bombası patlatması bekleniyor. Capoue, Sissoko ve Matuidi isimleri ortaya atıldı ama yönetimin çıtayı daha da yüksek tuttuğu konuşuluyor.

Brüksel'deki milli maçtan sonra İdari Menajer Hasan Çetinkaya'nın Lille'in yıldızı Eden Hazard ile bir araya gelmesi, bir anda dikkatleri Belçikalı orta saha oyuncusunun üzerine çekti.

Başkan Aziz Yıldırım, Hazard'ı geçen sezon da transfer etmek istemişti. Yıldırım, Hazard için 19 milyon euroya kadar çıktıklarını, futbolcuyla anlaştıklarını ancak kulübü Lille'in 25 milyon Euro istemesi nedeniyle bu transferden vazgeçtiklerini açıklamıştı.

Çetinkaya yanında menajeri de olan Hazard için ilginç mesajlar verdi. F.Bahçe'nin idari menajeri 'Hazard çok beğendiğimiz bir yetenek. Geçen sezon yaptıkları ortada. Adeta tek başına Lille'i taşıdı. Sadece sohbet ettik. Böyle bir ortamda aramızda transfer görüşmesi olması mümkün değil' diyerek Hazard ile ilgilendikleri mesajı verdi.

Güiza üste para vermeye hazır
Mallorca'ya dönmek isteyen Daniel Güiza, her türlü fedakarlığı yapabileceğini söyledi. Marca'ya konuşan İspanyol futbolcu, 'Ülkeme dönüp kendimi kanıtlamak istiyorum. Eğer Aykut Kocaman beni bırakırsa ne olacağını bekleyip göreceğiz' dedi.

Sözlerini, 'Mallorca benim evim' diye sürdüren Güiza, 'Mallorca'ya dönmek için para kaybetmeye hazırım' ifadesini kullandı...
Cm Punk
Cm Punk
Admin

https://hasa.yetkin-forum.com